
HCPL-0630-000E
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
HCPL-0630-000E — електронний компонент виробника Broadcom Limited, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HCPL-0630-000E.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 325.98 до 561.32 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Broadcom Limited |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate: | 10MBd |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Open Collector, Schottky Clamped |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Number of Channels: | 2 |
| Voltage - Isolation: | 3750Vrms |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 2/0 |
| Current - Output / Channel: | 50 mA |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): | 100ns, 100ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | 5kV/µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HCPL-0630-000E | 1075 | від 325.98 грн 1+: 325.98 грн6+: 167.91 грн16+: 158.07 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HCPL-0630-000E | 8288 | від 362.51 грн 1+: 362.51 грн10+: 269.91 грн100+: 215.08 грн500+: 191.1 грн1000+: 183.31 грн2000+: 176.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL-0630 | 1039 | від 561.32 грн 1+: 561.32 грн10+: 426.44 грн100+: 346.35 грн500+: 312.63 грн1000+: 292.25 грн2500+: 289.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
