
HCPL-070A-500E
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
HCPL-070A-500E — електронний компонент виробника Broadcom / Avago, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HCPL-070A-500E.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 248.3 до 433.65 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Broadcom / Avago |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Darlington with Base |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 3750Vrms |
| Voltage - Output (Max): | 18V |
| Current - Output / Channel: | 60mA |
| Current Transfer Ratio (Max): | 8000% @ 500µA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 600% @ 500µA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 3µs, 34µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HCPL-070A-500E | 243 | від 248.3 грн 1+: 248.3 грн10+: 207.73 грн100+: 162.97 грн500+: 142.68 грн1000+: 134.99 грн1500+: 129.39 грн3000+: 125.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HCPL-070A-500E | 12067 | від 282.57 грн 1+: 282.57 грн10+: 207.94 грн100+: 163.79 грн500+: 144.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL-070A | 1200 | від 433.65 грн 1+: 433.65 грн10+: 317.54 грн100+: 259.49 грн500+: 225.22 грн1000+: 211.23 грн2500+: 210.53 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
