
ICL3232EIBNZ
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ICL3232EIBNZ — електронний компонент виробника Renesas / Intersil, категорія Interface ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ICL3232EIBNZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 149.04 до 165.92 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Renesas / Intersil |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 250kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 500 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 480 |
| Drain-Source Voltage: | 3 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ICL3232EIBNZ-T | 3097 | від 149.04 грн 1+: 149.04 грн10+: 109.67 грн25+: 99.83 грн100+: 89.29 грн250+: 84.36 грн500+: 80.85 грн1000+: 78.04 грн2500+: 75.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ICL3232EIBNZ | 2230 | від 149.04 грн 1+: 149.04 грн10+: 109.67 грн25+: 92.1 грн100+: 84.36 грн250+: 79.44 грн480+: 75.93 грн5280+: 73.12 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ICL3232EIBNZ-T | 1300 | від 165.92 грн 1+: 165.92 грн10+: 117.48 грн25+: 105.99 грн100+: 93.63 грн250+: 87.83 грн500+: 84.36 грн1000+: 81.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ICL3232EIBNZ | 479 | від 165.92 грн 1+: 165.92 грн10+: 117.48 грн25+: 105.99 грн100+: 93.63 грн480+: 84.55 грн960+: 81.67 грн1440+: 80.24 грн2880+: 78.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
