
ICL3232IVZ
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
ICL3232IVZ — електронний компонент виробника Renesas / Intersil, категорія Interface ICs. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ICL3232IVZ.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 103.19 до 229.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Renesas / Intersil |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 250kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 300 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 960 |
| Drain-Source Voltage: | 3 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ICL3232IVZ | 34 | від 103.19 грн 1+: 103.19 грн10+: 77.92 грн25+: 75.82 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ICL3232IVZ | 8524 | від 133.38 грн 1+: 133.38 грн10+: 96.17 грн25+: 89.15 грн100+: 79.33 грн250+: 74.41 грн500+: 71.6 грн960+: 69.99 грн2880+: 66.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ICL3232IVZ-T | 5658 | від 133.38 грн 1+: 133.38 грн10+: 98.28 грн25+: 89.15 грн100+: 79.33 грн250+: 74.41 грн500+: 71.6 грн1000+: 70.9 грн2500+: 70.13 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ICL3232IVZ | 9679 | від 148.12 грн 1+: 148.12 грн10+: 104.39 грн25+: 94.04 грн100+: 82.86 грн250+: 77.63 грн960+: 72.07 грн1920+: 69.95 грн2880+: 68.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ICL3232IVZ-T | 1941 | від 148.12 грн 1+: 148.12 грн10+: 104.39 грн25+: 94.04 грн100+: 82.86 грн250+: 77.63 грн500+: 74.5 грн1000+: 71.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ICL3232IVZ-T7A | 249 | від 188.84 грн 1+: 188.84 грн2+: 175.5 грн7+: 140.4 грн19+: 132.68 грн25+: 128.47 грн50+: 127.06 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ICL3232IVZ-T7A | 116 | від 229.55 грн 1+: 229.55 грн10+: 165.11 грн25+: 149.75 грн100+: 133.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
