Зображення корпусу уточнюється
ISO3082DWR
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
ISO3082DWR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: 16-SOIC. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ISO3082DWR.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 266.48 до 374.8 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC |
| Type: | Transceiver, Isolated |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Duplex: | Half |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
| Data Rate: | 200kbps |
| Voltage - Supply: | 3.15V ~ 5.5V, 4.5V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 30 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ISO3082DWR | 81 шт. | 374.8 грн | SEA | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip