
KSZ8873RLLI
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
KSZ8873RLLI — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Interface ICs. Корпус: 64-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників KSZ8873RLLI.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 527.2 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 64-LQFP |
| Protocol: | Ethernet |
| Voltage - Supply: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tray |
| Function: | Switch |
| Interface: | I2C, SPI |
| Standards: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Current - Supply: | 115mA |
| Standard Pack Qty: | 160 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| KSZ8873RLLI-TR | 1388 | від 527.2 грн 1+: 527.2 грн25+: 518.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| KSZ8873RLLI-TR | 800 | від 527.2 грн 1+: 527.2 грн1000+: 527.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| KSZ8873RLLI | 327 | від 527.2 грн 1+: 527.2 грн25+: 438.04 грн100+: 423.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| KSZ8873RLLI | 13 | від 527.2 грн 1+: 527.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
