Зображення корпусу уточнюється
LTV-352T
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
LTV-352T — електронний компонент виробника Lite-On Inc., категорія Interface ICs. Корпус: 4-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LTV-352T.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 11.22 до 57.55 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Lite-On Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 110°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Darlington |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 3750Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 300 V |
| Rise / Fall Time (Typ): | 100µs, 20µs |
| Voltage - Output (Max): | 300V |
| Current - Output / Channel: | 150mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 1000% @ 1mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LTV-352T | 20 шт. | від 11.22 грн 1+: 11.22 грн10+: 10.47 грн100+: 9.72 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LTV-352T | 15425 | від 44.08 грн 1+: 44.08 грн10+: 23.58 грн50+: 13.2 грн97+: 9.97 грн265+: 9.41 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LTV-352T | 20841 | від 56.92 грн 1+: 56.92 грн10+: 39.17 грн100+: 28.64 грн500+: 23.93 грн1000+: 22.39 грн3000+: 20.64 грн6000+: 19.51 грн9000+: 18.11 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LTV-352T | 76245 | від 57.55 грн 1+: 57.55 грн10+: 39.87 грн100+: 29.16 грн500+: 24.36 грн1000+: 22.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
