
MAX232AESE
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
MAX232AESE — електронний компонент виробника Analog Devices (MAXIM INTEGRATED), категорія Interface ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX232AESE.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 160.38 до 975.82 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices (MAXIM INTEGRATED) |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 200kbps |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 500 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MAX232AESE+ | 5 шт. | від 160.38 грн 1+: 160.38 грн10+: 149.69 грн100+: 139 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX232AESE+ | 258 | від 570.46 грн 1+: 570.46 грн50+: 486.86 грн100+: 454.54 грн250+: 409.58 грн500+: 394.82 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MAX232AESE+T | 6560 | від 955.45 грн 1+: 955.45 грн10+: 752.48 грн25+: 701.72 грн100+: 645.92 грн250+: 643.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MAX232AESE+ | 2544 | від 975.82 грн 1+: 975.82 грн10+: 768.64 грн50+: 685.77 грн100+: 660.11 грн250+: 633.03 грн500+: 616.71 грн1000+: 603.28 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
