Зображення корпусу уточнюється
MAX3222CPN
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
MAX3222CPN — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Interface ICs. Корпус: 18-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX3222CPN.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 768.68 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 120Kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 300 mV |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Package / Case: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX3222CPN+ | 133 | від 768.68 грн 1+: 768.68 грн20+: 568.48 грн40+: 541.55 грн100+: 513.13 грн260+: 490.33 грн500+: 477.91 грн1000+: 467.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
