Зображення корпусу уточнюється
MAX3225EEUP
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
MAX3225EEUP — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія Interface ICs. Корпус: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX3225EEUP.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 949.82 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 1Mbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 500 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX3225EEUP+T | 2098 | від 949.82 грн 1+: 949.82 грн10+: 747.97 грн25+: 697.53 грн100+: 642.03 грн250+: 639.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MAX3225EEUP+ | 855 | від 949.82 грн 1+: 949.82 грн10+: 747.97 грн74+: 652.32 грн148+: 629.88 грн296+: 611.41 грн518+: 598.92 грн1036+: 585.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
