
MM74HCT244WM
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
MM74HCT244WM — електронний компонент виробника onsemi, категорія Interface ICs. Корпус: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MM74HCT244WM.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 12.5 до 54.81 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Output High, Low: | 7.2mA, 7.2mA |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MM74HCT244WM | 20 | 12.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MM74HCT244WMX | 104842 | від 37.94 грн 560+: 37.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HCT244WM | 2485 | від 40.05 грн 531+: 40.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HCT244WMX | 1888 | від 47.78 грн 1+: 47.78 грн10+: 35.13 грн25+: 32.67 грн41+: 23.89 грн112+: 22.56 грн2000+: 22.49 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| MM74HCT244WMX | 4335 | від 52.7 грн 1+: 52.7 грн10+: 37.94 грн25+: 34.43 грн100+: 30.57 грн250+: 28.67 грн500+: 27.97 грн1000+: 26.98 грн2000+: 26.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MM74HCT244WMX | 382 | від 54.81 грн 1+: 54.81 грн10+: 39 грн25+: 35.05 грн100+: 30.71 грн250+: 28.65 грн500+: 27.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
