
PS9817A-2-F3-AX
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
PS9817A-2-F3-AX — електронний компонент виробника Renesas Electronics Corporation, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PS9817A-2-F3-AX.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 336.39 до 343.39 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Renesas Electronics Corporation |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate: | 10Mbps |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Open Collector |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Number of Channels: | 2 |
| Voltage - Isolation: | 2500Vrms |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 2/0 |
| Current - Output / Channel: | 25 mA |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): | 75ns, 75ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | 15kV/µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| PS9817A-2-F3-AX | 87474 | від 336.39 грн 1+: 336.39 грн10+: 246.68 грн100+: 195.52 грн500+: 173.8 грн1000+: 163.29 грн1500+: 155.58 грн3000+: 153.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| PS9817A-2-F3-AX | 1438 | від 343.39 грн 1+: 343.39 грн10+: 254.6 грн100+: 202.39 грн500+: 179.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
