Зображення корпусу уточнюється
SFH6156-2T
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
SFH6156-2T — електронний компонент виробника Vishay Semiconductor Opto Division, категорія Interface ICs. Корпус: 4-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SFH6156-2T.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 9.24 до 37.14 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Vishay Semiconductor Opto Division |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Transistor |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 5300Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 70 V |
| Rise / Fall Time (Typ): | 2µs, 2µs |
| Current Transfer Ratio (Max): | 125% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 63% @ 10mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 3µs, 2.3µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SFH6156-2T | 181 шт. | від 9.24 грн 1+: 9.24 грн10+: 8.62 грн100+: 8.01 грн | Віаком | Купити |
| SFH6156-2T | Є в наявності | від 27.4 грн 1+: 27.4 грн6+: 26.07 грн15+: 24.2 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SFH6156-2T | 326 | від 30.41 грн 1+: 30.41 грн10+: 20.11 грн25+: 17.03 грн50+: 15.35 грн71+: 13.53 грн195+: 12.82 грн300+: 12.68 грн500+: 12.4 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH6156-2 | 3714 | від 35.81 грн 1+: 35.81 грн10+: 24.81 грн100+: 17.8 грн500+: 14.65 грн1000+: 13.6 грн2000+: 12.82 грн4000+: 11.7 грн12000+: 11.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH6156-2T | 24477 | від 37.14 грн 1+: 37.14 грн10+: 25.79 грн100+: 18.57 грн500+: 15.21 грн1000+: 12.19 грн2000+: 11.42 грн5000+: 10.93 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH6156-2T | 19416 | від 37.14 грн 1+: 37.14 грн10+: 25.79 грн100+: 18.52 грн500+: 15.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
