Зображення корпусу уточнюється
SFH690ABT
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
SFH690ABT — електронний компонент виробника Vishay Semiconductor Opto Division, категорія Interface ICs. Корпус: 4-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SFH690ABT.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 13.45 до 52.69 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Vishay Semiconductor Opto Division |
|---|---|
| Корпус: | 4-SMD, Gull Wing |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Transistor |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 3750Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 70 V |
| Rise / Fall Time (Typ): | 3µs, 4µs |
| Current Transfer Ratio (Max): | 300% @ 5mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 50% @ 5mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 5µs, 3µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SFH690ABT | 325 шт. | від 13.45 грн 1+: 13.45 грн | SEA | Купити |
| SFH690ABT | 35 шт. | від 36 грн 1+: 36 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SFH690ABT | 2188 | від 42.57 грн 1+: 42.57 грн10+: 30.63 грн50+: 26.2 грн68+: 14.26 грн186+: 13.49 грн10000+: 13.28 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH690ABT | 14565 | від 46.43 грн 1+: 46.43 грн10+: 29.93 грн100+: 25.36 грн500+: 21.22 грн1000+: 19.88 грн2000+: 18.55 грн4000+: 17.21 грн10000+: 16.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH690ABT | 9661 | від 52.69 грн 1+: 52.69 грн10+: 36.6 грн100+: 26.68 грн500+: 22.23 грн1000+: 20.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
