
SN65HVD11D
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
SN65HVD11D — електронний компонент виробника TEXAS INSTRUMENTS, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN65HVD11D.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 35.49 до 242 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | TEXAS INSTRUMENTS |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Duplex: | Half |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
| Data Rate: | 10Mbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Receiver Hysteresis: | 35 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Drain-Source Voltage: | 3.3 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN65HVD11D | 487 | від 35.49 грн 1+: 35.49 грн | vdmais | Купити |
| SN65HVD11D | 14 | від 111.98 грн 1+: 111.98 грн | vdmais | Купити |
| SN65HVD11DR | 50 | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN65HVD11DR | 29995 | від 235.01 грн 1+: 235.01 грн10+: 177.65 грн25+: 162.97 грн100+: 146.18 грн250+: 138.49 грн500+: 134.29 грн2500+: 134.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN65HVD11DR | 1878 | від 238.51 грн 1+: 238.51 грн7+: 148.98 грн18+: 141.28 грн250+: 139.89 грн2500+: 137.79 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN65HVD11DR | 34674 | від 242 грн 1+: 242 грн10+: 182.06 грн25+: 167.02 грн100+: 150.45 грн250+: 142.55 грн500+: 140.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
