Зображення корпусу уточнюється
SN74ABT245BPW
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
SN74ABT245BPW — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74ABT245BPW.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 67.43 до 111.69 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Logic Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 70 |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 32mA, 64mA |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74ABT245BPWR | 139 | від 67.43 грн 1+: 67.43 грн10+: 48.33 грн25+: 43.61 грн100+: 38.4 грн250+: 35.9 грн500+: 34.4 грн1000+: 34.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74ABT245BPW | 63 | від 68.84 грн 1+: 68.84 грн5+: 61.11 грн18+: 54.79 грн49+: 51.98 грн70+: 49.87 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74ABT245BPW | 503 | від 78.67 грн 1+: 78.67 грн10+: 56.97 грн70+: 46.82 грн140+: 44.34 грн280+: 42.3 грн560+: 40.62 грн1050+: 39.36 грн2520+: 37.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74ABT245BPW | 473 | від 78.67 грн 1+: 78.67 грн10+: 56.97 грн25+: 46.92 грн70+: 44.39 грн280+: 42.29 грн560+: 40.6 грн1050+: 39.41 грн2520+: 37.93 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74ABT245BPWR | 209 | від 89.7 грн 1+: 89.7 грн5+: 73.4 грн24+: 40.39 грн25+: 40.32 грн66+: 38.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74ABT245BPWRE4 | 1767 | від 111.69 грн 1+: 111.69 грн10+: 71.65 грн25+: 63.5 грн100+: 52.26 грн250+: 45.59 грн500+: 43.2 грн1000+: 36.25 грн2000+: 33.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
