Зображення корпусу уточнюється
SN74AHC1G125DBVR
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
SN74AHC1G125DBVR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74AHC1G125DBVR.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 6.62 до 88.7 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 8mA, 8mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74AHC1G125DBVR | 50 шт. | від 6.62 грн 1+: 6.62 грн | SEA | Купити |
| SN74AHC1G125DBVR | 4 | 9 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| SN74AHC1G125DBVR | 8 шт. | від 88.7 грн 1+: 88.7 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74AHC1G125DBVR | 146 | від 11.43 грн 1+: 11.43 грн5+: 9.3 грн10+: 8.26 грн25+: 7.07 грн100+: 5.8 грн215+: 4.5 грн591+: 4.25 грн150000+: 4.19 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74AHC1G125DBVR | 31136 | від 11.94 грн 1+: 11.94 грн10+: 8.22 грн25+: 7.25 грн100+: 6.15 грн250+: 5.63 грн500+: 5.31 грн1000+: 5.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74AHC1G125DBVR | 10502 | від 11.94 грн 1+: 11.94 грн10+: 8.22 грн25+: 7.31 грн100+: 6.18 грн250+: 5.69 грн500+: 5.34 грн1000+: 5.06 грн3000+: 4.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
