
SN74HCT240N
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
SN74HCT240N — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: 20-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74HCT240N.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 8.23 до 78.67 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Logic Type: | Buffer, Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Number of Elements: | 2 |
| Drain-Source Voltage: | 4.5 V |
| Current - Output High, Low: | 6mA, 6mA |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74HCT240N | 224 шт. | від 8.23 грн 1+: 8.23 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74HCT240NSR | 5606 | від 59.71 грн 1+: 59.71 грн10+: 42.78 грн25+: 38.55 грн100+: 33.86 грн250+: 31.62 грн500+: 30.27 грн1000+: 30.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HCT240NSR | 1259 | від 59.71 грн 1+: 59.71 грн10+: 42.78 грн25+: 38.56 грн100+: 33.93 грн250+: 31.68 грн500+: 30.28 грн1000+: 30.13 грн2000+: 28.24 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HCT240N | 24170 | від 61.81 грн 1+: 61.81 грн20+: 40.92 грн40+: 38.09 грн100+: 35.11 грн260+: 32.71 грн500+: 31.41 грн1000+: 30.26 грн2500+: 29.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HCT240N | 37 | від 61.81 грн 1+: 61.81 грн10+: 40.95 грн20+: 38.07 грн100+: 35.05 грн260+: 32.66 грн500+: 31.4 грн1000+: 30.2 грн2500+: 29.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HCT240N | 285 | від 78.67 грн 1+: 78.67 грн5+: 65.33 грн10+: 58.93 грн20+: 53.17 грн24+: 41.65 грн64+: 39.34 грн5000+: 38.91 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
