
SN74LVC125APWR
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
SN74LVC125APWR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74LVC125APWR.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 13.39 до 71.34 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply: | 1.65V ~ 3.6V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | 3-State |
| Package / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74LVC125APWR | 25 | від 13.39 грн 1+: 13.39 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74LVC125APWRE4 | 12 | від 28.68 грн 1+: 28.68 грн10+: 19.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC125APWRE4 | 92 | від 28.75 грн 1+: 28.75 грн10+: 19.93 грн25+: 18.26 грн2000+: 18.26 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC125APWR | 125236 | від 31.47 грн 1+: 31.47 грн10+: 21.4 грн25+: 19.09 грн100+: 16.44 грн250+: 15.18 грн500+: 14.48 грн2000+: 14.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC125APWRG4 | 452 | від 34.97 грн 1+: 34.97 грн10+: 34.41 грн250+: 32.73 грн500+: 29.31 грн2000+: 29.31 грн4000+: 18.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC125APWRG3 | 309 | від 44.06 грн 1+: 44.06 грн10+: 31.4 грн25+: 28.15 грн100+: 24.57 грн250+: 22.87 грн500+: 21.84 грн1000+: 21.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC125APW | 11757 | від 71.34 грн 1+: 71.34 грн10+: 61.55 грн25+: 49.45 грн90+: 46.86 грн270+: 45.53 грн540+: 43.78 грн1080+: 38.61 грн2520+: 35.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
