Зображення корпусу уточнюється
SN74LVC1G17DBVR
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
SN74LVC1G17DBVR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: SC-74A, SOT-753. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74LVC1G17DBVR.
Всього пропозицій
17
Ціни
від 1.91 до 44.93 грн
Є в Україні
8
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply: | 1.65V ~ 5.5V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Input Type: | Schmitt Trigger |
| Logic Type: | Buffer, Non-Inverting |
| Output Type: | Push-Pull |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 32mA, 32mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74LVC1G17DBVR | 2405 шт. | від 1.91 грн 1+: 1.91 грн | Ворон | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 55 | від 2.58 грн 1+: 2.58 грн | Eurocom Components | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 1019 | від 2.61 грн 1+: 2.61 грн | vdmais | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | Є в наявності | від 3.32 грн 1+: 3.32 грн10+: 3.12 грн35+: 2.99 грн150+: 2.89 грн | IMRAD | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 5 шт. | від 4.78 грн 1+: 4.78 грн | SEA | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 40 шт. | від 7.04 грн 1+: 7.04 грн10+: 5.98 грн100+: 5.28 грн1000+: 4.93 грн | Віаком | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 694 шт. | від 8.5 грн 3+: 8.5 грн10+: 7.4 грн | Радіомаг | Купити |
| SN74LVC1G17DBVRG4 | 2837 шт. | від 39.9 грн 1+: 39.9 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74LVC1G17DBVR-EV | 1407 | від 7.72 грн 1+: 7.72 грн10+: 5.26 грн25+: 4.58 грн100+: 3.85 грн250+: 3.5 грн500+: 3.29 грн1000+: 3.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 511 | від 8.8 грн 1+: 8.8 грн10+: 5.62 грн25+: 5.05 грн100+: 4.34 грн247+: 3.89 грн500+: 3.76 грн679+: 3.68 грн1000+: 3.63 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 654899 | від 10.53 грн 1+: 10.53 грн10+: 7.09 грн25+: 6.32 грн100+: 5.34 грн250+: 4.84 грн500+: 4.56 грн1000+: 4.35 грн3000+: 4.35 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 22416 | від 10.53 грн 1+: 10.53 грн10+: 7.09 грн25+: 6.21 грн100+: 5.26 грн250+: 4.8 грн500+: 4.53 грн1000+: 4.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC1G17DBVR | 173 | від 11.23 грн 1+: 11.23 грн10+: 7.37 грн25+: 6.49 грн100+: 5.51 грн250+: 5.04 грн500+: 4.75 грн1000+: 4.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC1G17DBVRE4 | 386 | від 17.06 грн 1+: 17.06 грн25+: 13.06 грн100+: 10.74 грн143+: 6.74 грн393+: 6.39 грн18000+: 6.25 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74LVC1G17DBVRE4 | 18294 | від 24.57 грн 1+: 24.57 грн10+: 24.43 грн250+: 23.94 грн500+: 22.89 грн1000+: 21.97 грн3000+: 20.92 грн6000+: 18.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC1G17DBVRG4 | 32840 | від 44.93 грн 1+: 44.93 грн10+: 31.87 грн25+: 28.5 грн100+: 24.92 грн250+: 23.17 грн500+: 22.18 грн1000+: 21.83 грн3000+: 20.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC1G17DBVRG4 | 1485 | від 44.93 грн 1+: 44.93 грн10+: 31.8 грн25+: 28.5 грн100+: 24.89 грн250+: 23.17 грн500+: 22.13 грн1000+: 21.7 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
