
ST3232BTR
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
ST3232BTR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Interface ICs. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ST3232BTR.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 24.49 до 99.75 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 400kbps |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 300 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ST3232BTR | 12 шт. | від 24.49 грн 1+: 24.49 грн | SEA | Купити |
| ST3232BTR | 197 | від 54.03 грн 1+: 54.03 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ST3232BTR | 13337 | від 81.97 грн 1+: 81.97 грн5+: 68.91 грн10+: 63.29 грн25+: 57.04 грн27+: 36.11 грн74+: 34.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ST3232BTR | 14296 | від 99.75 грн 1+: 99.75 грн10+: 72.63 грн25+: 65.86 грн100+: 58.39 грн250+: 54.82 грн500+: 52.67 грн1000+: 51.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ST3232BTR | 506 | від 99.75 грн 1+: 99.75 грн10+: 72.35 грн25+: 64.27 грн100+: 57.67 грн250+: 54.09 грн500+: 51.98 грн1000+: 50.72 грн2500+: 45.73 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
