
ST485BDR
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
ST485BDR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Interface ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ST485BDR.
Всього пропозицій
15
Ціни
від 11.25 до 82.53 грн
Є в Україні
12
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Duplex: | Half |
| Number of Drivers/Receivers: | 1/1 |
| Data Rate: | 2.5Mbps |
| Voltage - Supply: | 4.75V ~ 5.25V |
| Receiver Hysteresis: | 70 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ST485BDR | 3362 шт. | від 11.25 грн 1+: 11.25 грн | Ворон | Купити |
| ST485BDR | 16839 шт. | від 16.09 грн 1+: 16.09 грн | SEA | Купити |
| ST485BDR | 68 | від 19.89 грн 1+: 19.89 грн | Eurocom Components | Купити |
| ST485BDR | 21 шт. | від 21 грн 1+: 21 грн | Radio Store | Купити |
| ST485BDR | Є в наявності | від 22 грн 1+: 22 грн8+: 20.98 грн25+: 20.09 грн100+: 19.42 грн | IMRAD | Купити |
| ST485BDR | 1278 шт. | від 26.5 грн 1+: 26.5 грн10+: 23.8 грн100+: 20.4 грн | Радіомаг | Купити |
| ST485BDR | 75 | від 27.3 грн 1+: 27.3 грн | vdmais | Купити |
| ST485BDR | 5 | від 27.3 грн 1+: 27.3 грн | vdmais | Купити |
| ST485BDR | 931 | від 31.8 грн 1+: 31.8 грн | vdmais | Купити |
| ST485BDR | 312 | від 32.2 грн 1+: 32.2 грн | Eurocom Components | Купити |
| ST485BDR | 5687 | від 35.42 грн 1+: 35.42 грн | Eurocom Components | Купити |
| ST485BDR | Є в наявності | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ST485BDR | 13422 | від 67.56 грн 1+: 67.56 грн5+: 55.74 грн10+: 49.66 грн25+: 42.11 грн50+: 37.21 грн51+: 19.02 грн139+: 17.98 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ST485BDR | 7503 | від 81.83 грн 1+: 81.83 грн10+: 59.59 грн25+: 53.86 грн100+: 47.7 грн250+: 44.62 грн500+: 42.81 грн1000+: 41.9 грн2500+: 38.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ST485BDR | 14825 | від 82.53 грн 1+: 82.53 грн10+: 59.59 грн25+: 53.86 грн100+: 47.58 грн250+: 44.58 грн500+: 42.77 грн1000+: 41.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
