Зображення корпусу уточнюється
TCDT1101G
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
TCDT1101G — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія Interface ICs. Корпус: 6-DIP (0.400", 10.16mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TCDT1101G.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 11 до 46.86 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | 6-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 110°C |
| Packaging: | Tube |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Transistor |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 5000Vrms |
| Drain-Source Voltage: | 32 V |
| Rise / Fall Time (Typ): | 7µs, 6.7µs |
| Voltage - Output (Max): | 32V |
| Current Transfer Ratio (Max): | 80% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Min): | 40% @ 10mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ): | 11µs, 7µs |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TCDT1101G | 17 шт. | від 11 грн 2+: 11 грн10+: 9.9 грн | Радіомаг | Купити |
| TCDT1101G | Є в наявності | від 24.5 грн 1+: 24.5 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TCDT1101G | 486 | від 45.74 грн 1+: 45.74 грн10+: 34.06 грн50+: 26.72 грн72+: 13.43 грн197+: 12.66 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TCDT1101G | 2936 | від 46.86 грн 1+: 46.86 грн10+: 32.59 грн100+: 23.64 грн500+: 19.58 грн1000+: 18.26 грн2000+: 17 грн4000+: 15.67 грн10000+: 15.18 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TCDT1101G | 2007 | від 46.86 грн 1+: 46.86 грн10+: 32.59 грн100+: 23.63 грн500+: 19.62 грн1000+: 18.3 грн2000+: 17.17 грн6000+: 15.73 грн10000+: 15.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
