
TRS232EID
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
TRS232EID — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Interface ICs. Корпус: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TRS232EID.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 86.59 до 159.47 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Type: | Transceiver |
| Protocol: | RS232 |
| Duplex: | Full |
| Number of Drivers/Receivers: | 2/2 |
| Data Rate: | 250kbps |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis: | 500 mV |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TRS232EIDWR | 39 | від 86.59 грн 1+: 86.59 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TRS232EID | 11714 | від 147.52 грн 1+: 147.52 грн10+: 108.89 грн40+: 95.17 грн120+: 87.51 грн280+: 83.01 грн520+: 80.34 грн1000+: 77.98 грн2520+: 75.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TRS232EID | 129 | від 148.23 грн 1+: 148.23 грн10+: 108.89 грн25+: 95.54 грн120+: 87.11 грн280+: 82.19 грн520+: 80.08 грн1000+: 77.27 грн2520+: 75.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TRS232EIDWR | 1641 | від 159.47 грн 1+: 159.47 грн10+: 118.23 грн25+: 107.85 грн100+: 96.44 грн250+: 91 грн500+: 88.24 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TRS232EIDWR | 91 | від 159.47 грн 1+: 159.47 грн10+: 118.72 грн25+: 108.18 грн100+: 96.94 грн250+: 91.32 грн500+: 88.51 грн1000+: 87.11 грн2000+: 80.79 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Interface ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
