Зображення корпусу уточнюється
CMA1303-0000-000F0H0A27G
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
CMA1303-0000-000F0H0A27G — електронний компонент виробника Cree LED, категорія LEDs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CMA1303-0000-000F0H0A27G.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 215.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Cree LED |
|---|---|
| Color: | White, Warm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 18.7V |
| Current - Test: | 350mA |
| Configuration: | Square |
| Packaging: | Tray |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| CCT (K): | 2700K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Current - Max: | 700mA |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Drain-Source Voltage: | 18 V |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 114 lm/W |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 748lm (Typ) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CMA1303-0000-000F0H0A27G | 125 | від 215.02 грн 1+: 215.02 грн10+: 204.27 грн50+: 198.46 грн100+: 182.76 грн200+: 166.21 грн500+: 155.67 грн1000+: 143.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CMA1303-0000-000F0H0A27G | 1 | від 215.02 грн 1+: 215.02 грн10+: 203.77 грн50+: 198.86 грн100+: 183.4 грн300+: 165.83 грн500+: 155.29 грн1000+: 143.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
