
HSMF-C155
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
HSMF-C155 — електронний компонент виробника Broadcom / Avago, категорія LEDs. Корпус: 1210. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HSMF-C155.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 19.72 до 41.27 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Broadcom / Avago |
|---|---|
| Корпус: | 1210 |
| Color: | Green, Red |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.2V Green, 2.1V Red |
| Current - Test: | 20mA Green, 20mA Red |
| Millicandela Rating: | 15mcd Green, 10mcd Red |
| Lens Color: | White |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Lens Style: | Rectangle with Flat Top |
| Configuration: | Independent |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Lens Size: | 2.06mm x 2.70mm |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Drain-Source Voltage: | 2.2 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HSMF-C155 | 9461 | від 19.72 грн 1+: 19.72 грн5+: 17.49 грн10+: 16.23 грн50+: 14.27 грн100+: 13.78 грн132+: 7.34 грн361+: 6.92 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HSMF-C155 | 29338 | від 40.57 грн 1+: 40.57 грн10+: 26.51 грн100+: 19.65 грн500+: 16.65 грн1000+: 15.67 грн3000+: 14.13 грн6000+: 13.36 грн9000+: 12.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HSMF-C155 | 76418 | від 41.27 грн 1+: 41.27 грн10+: 28.19 грн100+: 20.34 грн500+: 16.8 грн1000+: 15.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
