
LTST-C170TBKT
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LTST-C170TBKT — електронний компонент виробника LITEON, категорія LEDs. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LTST-C170TBKT.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 5.24 до 16.16 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | LITEON |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Color: | Blue |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.3V |
| Current - Test: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 104mcd |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Transparency: | Clear |
| Lens Style: | Rectangle with Flat Top |
| Configuration: | Standard |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Lens Size: | 1.40mm x 1.25mm |
| Viewing Angle: | 130° |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Drain-Source Voltage: | 3.3 V |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LTST-C170TBKT | 52 шт. | від 5.24 грн 1+: 5.24 грн10+: 4.77 грн100+: 4.31 грн1000+: 4 грн5000+: 3.7 грн | Віаком | Купити |
| LTST-C170TBKT | 25 | 5.62 грн | РБТронік (станом на 22.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LTST-C170TBKT | 6016 | від 11.56 грн 1+: 11.56 грн10+: 8.09 грн100+: 5.04 грн250+: 4.33 грн324+: 2.96 грн891+: 2.8 грн9000+: 2.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LTST-C170TBKT | 40653 | від 14.82 грн 1+: 14.82 грн10+: 10.12 грн100+: 7.38 грн500+: 5.9 грн1000+: 5.41 грн3000+: 4.71 грн6000+: 4.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LTST-C170TBKT | 142918 | від 16.16 грн 1+: 16.16 грн10+: 10.89 грн100+: 7.61 грн500+: 6.1 грн1000+: 5.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
