
LTST-C190KGKT
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
LTST-C190KGKT — електронний компонент виробника LITEON, категорія LEDs. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LTST-C190KGKT.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 2.91 до 18.95 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | LITEON |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Color: | Green |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.15V |
| Current - Test: | 20mA |
| Millicandela Rating: | 44.5mcd |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Transparency: | Clear |
| Lens Style: | Rectangle with Flat Top |
| Configuration: | Standard |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Lens Size: | 1.10mm x 0.80mm |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Drain-Source Voltage: | 2.15 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LTST-C190KGKT | Є в наявності | від 5.33 грн 1+: 5.33 грн10+: 5.03 грн50+: 4.79 грн | IMRAD | Купити |
| LTST-C190KGKT | 426 шт. | від 17.95 грн 1+: 17.95 грн10+: 16.37 грн100+: 14.78 грн1000+: 13.73 грн5000+: 12.67 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LTST-C190KGKT | 59693 | від 2.91 грн 1+: 2.91 грн100+: 2.54 грн500+: 1.93 грн1000+: 1.65 грн1003+: 0.95 грн2755+: 0.91 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LTST-C190KGKT | 2105858 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 4.49 грн100+: 3.06 грн500+: 2.4 грн1000+: 2.17 грн2000+: 1.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LTST-C190KGKT | 1287839 | від 9.12 грн 1+: 9.12 грн10+: 5.83 грн100+: 4.07 грн500+: 3.3 грн1000+: 2.95 грн2000+: 2.67 грн4000+: 2.32 грн8000+: 2.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LTST-C190KGKT-INV | 7614 | від 18.95 грн 1+: 18.95 грн10+: 9.97 грн100+: 5.47 грн500+: 4.21 грн1000+: 3.93 грн2000+: 3.58 грн4000+: 3.09 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
