Зображення корпусу уточнюється
MX6SWT-A1-0000-000F51
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
MX6SWT-A1-0000-000F51 — електронний компонент виробника Cree LED, категорія LEDs. Корпус: 2-SMD, Gull Wing. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MX6SWT-A1-0000-000F51.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 29.3 до 67.43 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Cree LED |
|---|---|
| Корпус: | 2-SMD, Gull Wing |
| Color: | White, Cool |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 20V |
| Current - Test: | 60mA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| CCT (K): | 6500K |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Package / Case: | 2-SMD, Gull Wing |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Drain-Source Voltage: | 20 V |
| CRI (Color Rendering Index): | 75 (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 126lm (122lm ~ 130lm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 105 lm/W |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MX6SWT-A1-0000-000F51 | 1 | 29.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MX6SWT-A1-0000-000F51 | 337 | від 67.43 грн 1+: 67.43 грн10+: 64.06 грн50+: 62.24 грн100+: 57.32 грн200+: 52.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
