Зображення корпусу уточнюється
Q6F3BXXG24E
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
Q6F3BXXG24E — електронний компонент виробника Apem, категорія LEDs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників Q6F3BXXG24E.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 790.4 до 803.01 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Apem |
|---|---|
| Millicandela Rating: | 8mcd |
| Lens Color: | Green |
| Lens Transparency: | Diffused |
| Lens Style: | Round with Flat Top |
| Type: | LED |
| Current: | 20mA |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 24V |
| Lens Size: | 3mm, T-1 |
| Lamp Color: | Green |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Drain-Source Voltage: | 24 V |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.24" (6.10mm) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
