
SFH4550
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
SFH4550 — електронний компонент виробника ams OSRAM, категорія LEDs. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SFH4550.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 29.84 до 106.4 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | ams OSRAM |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.5V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Infrared (IR) |
| Wavelength: | 860nm |
| Orientation: | Top View |
| Viewing Angle: | 6° |
| Package / Case: | Radial |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drain-Source Voltage: | 1.5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 100mA |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If: | 1100mW/sr @ 100mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SFH4550 | Є в наявності | від 29.84 грн 1+: 29.84 грн6+: 28.39 грн15+: 26.35 грн | IMRAD | Купити |
| SFH4550 | 5 шт. | від 106.4 грн 1+: 106.4 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SFH4550 | 438 | від 53.13 грн 1+: 53.13 грн10+: 36.01 грн25+: 29.2 грн48+: 20.28 грн131+: 19.16 грн500+: 18.88 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SFH 4550 | 11837 | від 63.17 грн 1+: 63.17 грн10+: 44.36 грн100+: 31.37 грн500+: 26.95 грн1000+: 23.86 грн2000+: 23.65 грн5000+: 22.6 грн10000+: 21.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH 4550 | 70723 | від 64.57 грн 1+: 64.57 грн10+: 45.06 грн100+: 33.14 грн500+: 27.83 грн1000+: 26.1 грн2000+: 24.62 грн5000+: 23.01 грн10000+: 22.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SFH 4550-EWFW | 13713 | від 69.49 грн 1+: 69.49 грн10+: 48.5 грн100+: 35.87 грн500+: 30.18 грн1000+: 28.5 грн2000+: 27.86 грн5000+: 26.04 грн10000+: 24.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SFH 4550-EWFW | 1883 | від 70.89 грн 1+: 70.89 грн10+: 49.55 грн100+: 36.58 грн500+: 30.79 грн1000+: 28.89 грн2000+: 27.28 грн5000+: 25.52 грн10000+: 24.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
