Зображення корпусу уточнюється
STP16CP05TTR
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
STP16CP05TTR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія LEDs. Корпус: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STP16CP05TTR.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 106.15 до 133.13 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Type: | Linear |
| Topology: | Shift Register |
| Voltage - Output: | 20V |
| Number of Outputs: | 16 |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Drain-Source Voltage: | 20 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply (Max): | 5.5V |
| Voltage - Supply (Min): | 3V |
| Current - Output / Channel: | 100mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STP16CP05TTR | Є в наявності | від 106.15 грн 1+: 106.15 грн2+: 99.78 грн4+: 95.54 грн10+: 92.35 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STP16CP05TTR | 1053 | від 123.32 грн 1+: 123.32 грн5+: 103.7 грн10+: 93.89 грн13+: 77.08 грн35+: 72.87 грн250+: 71.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STP16CP05TTR | 40677 | від 124.73 грн 1+: 124.73 грн10+: 91.09 грн25+: 83.38 грн100+: 74.28 грн250+: 69.37 грн500+: 66.71 грн1000+: 66.36 грн2500+: 62.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STP16CP05TTR | 4455 | від 133.13 грн 1+: 133.13 грн10+: 98.1 грн25+: 89.27 грн100+: 79.57 грн250+: 74.94 грн500+: 72.15 грн1000+: 72.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
