
TSFF5210
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
TSFF5210 — електронний компонент виробника Vishay Semiconductor Opto Division, категорія LEDs. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TSFF5210.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 81.28 до 113.51 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay Semiconductor Opto Division |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 1.5V |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Bulk |
| Type: | Infrared (IR) |
| Wavelength: | 870nm |
| Orientation: | Top View |
| Viewing Angle: | 20° |
| Package / Case: | Radial |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Drain-Source Voltage: | 1.5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 100mA |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If: | 120mW/sr @ 100mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити LEDs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
