Зображення корпусу уточнюється
2ESDV-03
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
2ESDV-03 — електронний компонент виробника Dinkle Corporation, USA, категорія Logic ICs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 2ESDV-03.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 106.79 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Dinkle Corporation, USA |
|---|---|
| Mounting Type: | Free Hanging (In-Line) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 120°C |
| Type: | Plug, Female Sockets |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Current - UL: | 15 A |
| Voltage - UL: | 300 V |
| Current - IEC: | 18A |
| Voltage - IEC: | 600 V |
| Plug Wire Entry: | 180° |
| Number of Levels: | 1 |
| Termination Style: | Screw |
| Number of Positions: | 3 |
| Positions Per Level: | 3 |
| Wire Gauge or Range - AWG: | 12-28 AWG |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ESDV-03P | 53950 | від 106.79 грн 1+: 106.79 грн10+: 77.56 грн25+: 67.53 грн50+: 60.99 грн100+: 55.42 грн250+: 49.47 грн500+: 45.92 грн1000+: 43.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
