
2N6507G
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
2N6507G — електронний компонент виробника Littelfuse Inc., категорія Logic ICs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 2N6507G.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 300.53 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 400 V |
| Continuous Drain Current: | 25 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Voltage - Off State: | 400 V |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 40 mA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.8 V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 30 mA |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 16 A |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 25 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
