Зображення корпусу уточнюється
74AC521PC
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
74AC521PC — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 20-PDIP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74AC521PC.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2454.84 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 20-PDIP |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Type: | Identity Comparator |
| Output: | Active Low |
| Number of Bits: | 8 |
| Package / Case: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Function: | A=B |
| Current - Quiescent (Iq): | 4 µA |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 8.5ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74AC521PC | 2558 | 2454.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
Searchip