
74ACT08SCX
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
74ACT08SCX — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74ACT08SCX.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 23.16 до 41.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Logic Type: | AND Gate |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 4 |
| Input Logic Level - Low: | 0.8V |
| Input Logic Level - High: | 2V |
| Current - Quiescent (Max): | 4 µA |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 9ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74ACT08SCX | 3276 | від 23.16 грн 1+: 23.16 грн10+: 16.14 грн25+: 14.32 грн100+: 12.34 грн250+: 11.39 грн500+: 10.82 грн1000+: 10.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74ACT08SCX | 2956 | від 23.16 грн 1+: 23.16 грн10+: 16.14 грн25+: 14.32 грн100+: 12.35 грн250+: 11.44 грн500+: 10.88 грн2500+: 10.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74ACT08SC | 1066 | від 41.41 грн 1+: 41.41 грн10+: 29.34 грн25+: 24.71 грн110+: 24.64 грн275+: 22.95 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
