Зображення корпусу уточнюється
74HC107D
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
74HC107D — електронний компонент виробника Nexperia USA Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 14-SO. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74HC107D.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 5.18 до 39.17 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Nexperia USA Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 14-SO |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Type: | JK Type |
| Function: | Reset |
| Output Type: | Complementary |
| Trigger Type: | Negative Edge |
| Clock Frequency: | 85 MHz |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Quiescent (Iq): | 4 µA |
| Current - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 27ns @ 6V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74HC107D | Є в наявності | від 5.18 грн 1+: 5.18 грн | Mastek | Купити |
| 74HC107D | 14 шт. | від 9 грн 3+: 9 грн10+: 8 грн100+: 7.2 грн | Радіомаг | Купити |
| 74HC107D | 54 шт. | від 12.15 грн 1+: 12.15 грн | Ворон | Купити |
| 74HC107D | 194 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74HC107D-Q100J | 24900 | від 39.17 грн 532+: 39.17 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
