
74HC4538
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
74HC4538 — електронний компонент виробника Toshiba, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74HC4538.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 9.1 до 100.9 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Toshiba |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2 V ~ 6 V |
| Drain-Source Voltage: | 6.0 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Logic Type: | Monostable |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Propagation Delay: | 25 ns |
| Independent Circuits: | 2 |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Current - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74HC4538 | 60 шт. | від 40.5 грн 1+: 40.5 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74HC4538D | 5000 | від 9.1 грн 2500+: 9.1 грн5000+: 8.82 грн7500+: 8.68 грн12500+: 8.53 грн17500+: 8.44 грн25000+: 8.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74HC4538D | 10055 | від 21.79 грн 1+: 21.79 грн10+: 15 грн25+: 13.31 грн100+: 11.49 грн250+: 10.58 грн500+: 10.02 грн1000+: 9.6 грн2500+: 9.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74HC4538D.653 | 926 | від 25.93 грн 1+: 25.93 грн10+: 19.41 грн100+: 17.45 грн500+: 16.26 грн1000+: 15.42 грн2500+: 13.87 грн10000+: 13.38 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 74HC4538P-E | 5995 | від 100.9 грн 209+: 100.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74HC4538FP-E | 1000 | від 100.9 грн 209+: 100.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
