
74LVX04
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
74LVX04 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 74LVX04.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 2.1 до 22.38 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Logic Type: | Inverter |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of Circuits: | 6 |
| Input Logic Level - Low: | 0.5V ~ 0.8V |
| Input Logic Level - High: | 1.5V ~ 2.4V |
| Current - Quiescent (Max): | 2 µA |
| Current - Output High, Low: | 4mA, 4mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 9.7ns @ 3.3V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 74LVX04M | 269 шт. | від 5.5 грн 4+: 5.5 грн10+: 5 грн100+: 4.5 грн | Радіомаг | Купити |
| 74LVX04M | Є в наявності | від 6.08 грн 1+: 6.08 грн | IMRAD | Купити |
| 74LVX04MTCX | 13 | 20.65 грн | Квазар-Мікро (станом на 16.05.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 74LVX04MTC | 32634 | від 2.1 грн 20000+: 2.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LVX04M | 110000 | від 7.69 грн 5500+: 7.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LVX04MTCX | 47784 | від 12.59 грн 1682+: 12.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LVX04MTC | 21996 | від 15.39 грн 1335+: 15.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LVX04MTCX | 5113 | від 20.98 грн 1+: 20.98 грн10+: 14.34 грн25+: 12.8 грн100+: 10.98 грн250+: 10.14 грн500+: 9.58 грн2500+: 9.02 грн5000+: 8.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 74LVX04MTCX | 848 | від 20.98 грн 1+: 20.98 грн10+: 14.34 грн25+: 12.73 грн100+: 10.93 грн250+: 10.08 грн500+: 9.57 грн1000+: 9.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LVX04MX | 6854 | від 21.68 грн 982+: 21.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 74LVX04M | 5459 | від 22.38 грн 932+: 22.38 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
