
AD558JNZ
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
AD558JNZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD558JNZ.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2537.2 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Architecture: | R-2R |
| INL/DNL (LSB): | ±0.5 (Max), - |
| Settling Time: | 3µs |
| Data Interface: | Parallel |
| Number of Bits: | 8 |
| Reference Type: | Internal |
| Differential Output: | No |
| Number of D/A Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 4.5V ~ 16.5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 4.5V ~ 16.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD558JNZ | 272 | від 2537.2 грн 1+: 2537.2 грн10+: 2060.95 грн25+: 1941.96 грн100+: 1811.16 грн250+: 1748.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
