Зображення корпусу уточнюється
AD8611ARMZ-R2
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
AD8611ARMZ-R2 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD8611ARMZ-R2.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 579.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Type: | with Latch |
| Output Type: | Complementary, TTL |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| CMRR, PSRR (Typ): | 85dB CMRR, 73dB PSRR |
| Number of Elements: | 1 |
| Propagation Delay (Max): | 5.5ns |
| Current - Quiescent (Max): | 10mA, 4mA |
| Current - Input Bias (Max): | 6µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 7mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 3V ~ 5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD8611ARMZ-R2 | 891 | від 579.83 грн 1+: 579.83 грн10+: 449.03 грн25+: 416.33 грн100+: 380.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
