Зображення корпусу уточнюється
AD9708ARUZ
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
AD9708ARUZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AD9708ARUZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1079.94 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Output Type: | Current - Unbuffered |
| Architecture: | Current Source |
| INL/DNL (LSB): | ±0.25, ±0.25 |
| Settling Time: | 35ns (Typ) |
| Data Interface: | Parallel |
| Number of Bits: | 8 |
| Reference Type: | External, Internal |
| Differential Output: | Yes |
| Number of D/A Converters: | 1 |
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7V ~ 5.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AD9708ARUZRL7 | 963 | від 1079.94 грн 1+: 1079.94 грн10+: 853.93 грн25+: 797.43 грн100+: 736.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AD9708ARUZ | 55 | від 1079.94 грн 1+: 1079.94 грн10+: 853.93 грн50+: 763.37 грн100+: 735.34 грн250+: 705.73 грн500+: 687.89 грн1000+: 673.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
