Зображення корпусу уточнюється
ADG419BRMZ
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
ADG419BRMZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Logic ICs. Корпус: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADG419BRMZ.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 418.96 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rds(on): | 35 Ohm |
| Crosstalk: | -90dB @ 1MHz |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Number of Circuits: | 1 |
| On-State Resistance (Max): | 35Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | ±15V |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 12V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max): | 250pA |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): | 6pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ADG419BRMZ | 23 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADG419BRMZ-REEL7 | 10481 | від 418.96 грн 1+: 418.96 грн10+: 320.69 грн25+: 296.19 грн100+: 269.26 грн250+: 258.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADG419BRMZ-REEL | 5475 | від 418.96 грн 1+: 418.96 грн10+: 320.69 грн25+: 296.19 грн100+: 269.26 грн250+: 258.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ADG419BRMZ | 2520 | від 418.96 грн 1+: 418.96 грн10+: 320.69 грн50+: 281.42 грн100+: 269.26 грн250+: 256.42 грн500+: 248.67 грн1000+: 242.3 грн2500+: 235.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
