
ATF16V8BQL-15PU
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ATF16V8BQL-15PU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Logic ICs. Корпус: 20-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATF16V8BQL-15PU.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 104.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 18 |
| Speed: | 15 ns |
| Package / Case: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Input: | 5V |
| Programmable Type: | EE PLD |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Number of Macrocells: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
