
BTA12-600CRG
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
BTA12-600CRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTA12-600CRG.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 31.85 до 122.18 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 12 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Triac Type: | Standard |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 25 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 25 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 12 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 120A, 126A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BTA12-600CRG | Є в наявності | від 31.85 грн 1+: 31.85 грн6+: 30.83 грн15+: 30.21 грн50+: 29.18 грн | IMRAD | Купити |
| BTA12 | 133 шт. | від 36 грн 1+: 36 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BTA12-600CRG | 1234 | від 84.96 грн 1+: 84.96 грн10+: 53.43 грн100+: 35.19 грн500+: 27.34 грн1000+: 24.81 грн2000+: 22.68 грн5000+: 20.38 грн10000+: 18.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BTA12-600CRG | 1104 | від 110.31 грн 1+: 110.31 грн5+: 85.03 грн10+: 70.85 грн29+: 33.91 грн79+: 32.02 грн1000+: 31.32 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BTA12-600CRG | 2754 | від 122.18 грн 1+: 122.18 грн10+: 58.07 грн100+: 51.89 грн500+: 40.87 грн1000+: 35.67 грн2000+: 32.93 грн5000+: 32.51 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BTA12-600CRG | 1955 | від 122.18 грн 1+: 122.18 грн50+: 58.03 грн100+: 51.77 грн500+: 40.77 грн1000+: 37.23 грн2000+: 34.26 грн5000+: 31.03 грн10000+: 29.05 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
