BTB16-800BRG — де купити
BTB16-800BRG — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: TO220AB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BTB16-800BRG.

Package image: KiCad / jkriege2, CC BY-SA 4.0
Основні характеристики
| Package: | TO-220 |
|---|---|
| Packaging: | Tube |
| Triac Type: | Standard |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Voltage - Off State: | 800 V |
| Drain-Source Voltage: | 800 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Continuous Drain Current: | 16 A |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 50 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 160A, 168A |
Де купити
| Постачальник | Наявність | Ціна | Термін | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IMRAD | Є в наявності | 46.05 грн | Купити | |
| Mouser | 1211 | 124.87 грн | 3 wks | Купити |
| TME | 316 | 112.52 грн | 2 тижні | Купити |
| 3V3 | Є в наявності | 9 грн | 0 wks | Купити |
| Digi-Key | 61 | 124.87 грн | 3 wks | Купити |