Зображення корпусу уточнюється
BU508
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
BU508 — електронний компонент виробника BEULER, категорія Logic ICs. Корпус: TO-3P-3 Full Pack. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників BU508.
Всього пропозицій
40
Ціни
від 38.54 до 2795.83 грн
Є в Україні
27
| Виробник: | BEULER |
|---|---|
| Корпус: | TO-3P-3 Full Pack |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 700 V |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Transistor Type: | NPN |
| Power Dissipation: | 125 W |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 1.6A, 4.5A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 8 A |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 200µA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10 @ 100mA, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 700 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| BU508D | 60 шт. | від 38.54 грн 1+: 38.54 грн10+: 35.97 грн100+: 33.4 грн | Віаком | Купити |
| BU508DF | 2 шт. | від 57.34 грн 1+: 57.34 грн | RadioPulse | Купити |
| BU508AF China | 13 | 64.8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| BU508DW | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| BU508AF | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| BU508DF | Є в наявності | від 85 грн 1+: 85 грн | Importtime | Купити |
| BU508A | 11 | 90 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | 13 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AFI | 11 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AXI | 7 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508DW | 3 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508D | 2 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508DF | 2 | 99 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508AW | 7 шт. | від 114.5 грн 1+: 114.5 грн | НІКОМ | Купити |
| BU508AW | 7 шт. | від 123 грн 1+: 123 грн | Radio Store | Купити |
| BU508 | 97 шт. | від 123.8 грн 1+: 123.8 грн | Ворон | Купити |
| BU508AF | 4 | 129.6 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| BU508 | 388 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 382 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 157 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 67 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 61 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 24 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 13 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 6 шт. | ЕлКом | Купити | |
| BU508 | 3 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| BU508AW | 443 | від 266.97 грн 1+: 266.97 грн2+: 243.15 грн4+: 210.91 грн10+: 166.77 грн12+: 84.08 грн32+: 79.18 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| BU508AF | 12031 | від 274.68 грн 1+: 274.68 грн10+: 119.12 грн100+: 95.3 грн600+: 90.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU5083W | 1907 | від 277.48 грн 1+: 277.48 грн10+: 269.07 грн100+: 262.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU508AF | 831 | від 278.18 грн 1+: 278.18 грн30+: 152.08 грн120+: 124.28 грн510+: 103.88 грн1020+: 96.43 грн2010+: 90.29 грн5010+: 86.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5083 | 6333 | від 285.89 грн 1+: 285.89 грн10+: 278.88 грн100+: 271.17 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU508AW | 1390 | від 292.9 грн 1+: 292.9 грн10+: 161.16 грн100+: 131.73 грн600+: 110.71 грн1200+: 98.8 грн3000+: 96.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508AW | 436 | від 292.9 грн 1+: 292.9 грн30+: 160.79 грн120+: 131.65 грн510+: 110.27 грн1020+: 102.46 грн2010+: 96.03 грн5010+: 93.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084W | 7001 | від 305.51 грн 1+: 305.51 грн10+: 295.7 грн100+: 279.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084 | 7720 | від 313.92 грн 1+: 313.92 грн10+: 305.51 грн100+: 279.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5084V24 | 2246 | від 336.34 грн 1+: 336.34 грн10+: 327.93 грн100+: 312.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU 508 | 60 | від 373.48 грн 1+: 373.48 грн10+: 339.14 грн20+: 320.92 грн60+: 313.22 грн100+: 298.5 грн260+: 261.36 грн500+: 253.66 грн1000+: 216.52 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| BU508A | 3344 | від 419.02 грн 50+: 419.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| BU5086E | 1605 | від 2795.83 грн 1+: 2795.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
