
CD40175BE
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
CD40175BE — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD40175BE.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 6 до 129.97 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Type: | D-Type |
| Function: | Master Reset |
| Output Type: | Complementary |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Clock Frequency: | 14 MHz |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 6.8mA, 6.8mA |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 120ns @ 15V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CD40175BE | 7 | 6 грн | Квазар-Мікро (станом на 23.05.2026) | Купити |
| CD40175BE | 3 | 30 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD40175BE | 10892 | від 47.77 грн 439+: 47.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD40175BE | 310 | від 63.72 грн 1+: 63.72 грн10+: 46.02 грн25+: 42.78 грн37+: 26.34 грн101+: 24.87 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD40175BE | 2741 | від 67.44 грн 1+: 67.44 грн10+: 48.62 грн25+: 43.87 грн100+: 38.63 грн250+: 36.12 грн500+: 34.61 грн1000+: 33.37 грн2500+: 32.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD40175BE | 533 | від 67.51 грн 1+: 67.51 грн10+: 48.62 грн25+: 43.91 грн100+: 38.57 грн250+: 36.11 грн500+: 34.56 грн1000+: 33.44 грн2500+: 32.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD40175BEE4 | 585 | від 70.25 грн 1+: 70.25 грн10+: 51.71 грн25+: 43.98 грн100+: 39.9 грн250+: 37.3 грн500+: 35.69 грн1000+: 29.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD40175BEX | 918 | від 129.97 грн 162+: 129.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
