Зображення корпусу уточнюється
CD4030BE
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
CD4030BE — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD4030BE.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 13.9 до 125.9 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 18V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Logic Type: | XOR (Exclusive OR) |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 4 |
| Input Logic Level - Low: | 1.5V ~ 4V |
| Input Logic Level - High: | 3.5V ~ 11V |
| Current - Quiescent (Max): | 1 µA |
| Current - Output High, Low: | 3.4mA, 3.4mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 100ns @ 15V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CD4030BE | 2 | 13.9 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| CD4030BE | 530 | від 20.47 грн 1+: 20.47 грн | Eurocom Components | Купити |
| CD4030BE | 23 шт. | від 24 грн 1+: 24 грн10+: 21.6 грн100+: 19.3 грн | Радіомаг | Купити |
| CD4030BE | 55 шт. | від 27 грн 1+: 27 грн | Ворон | Купити |
| CD4030BE | 20 шт. | від 29 грн 1+: 29 грн | Radio Store | Купити |
| CD4030BE | Є в наявності | від 35 грн 1+: 35 грн8+: 34.33 грн25+: 33.16 грн | IMRAD | Купити |
| CD4030BE | 32 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD4030BE | 336 | від 52.53 грн 1+: 52.53 грн10+: 37.28 грн25+: 33.99 грн36+: 27.07 грн98+: 25.6 грн2500+: 25.25 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD4030BE | 5237 | від 55.95 грн 1+: 55.95 грн10+: 39.73 грн25+: 35.73 грн100+: 31.33 грн250+: 29.23 грн500+: 27.97 грн1000+: 26.93 грн2500+: 25.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4030BE | 2315 | від 55.95 грн 1+: 55.95 грн10+: 39.73 грн25+: 35.74 грн100+: 31.26 грн250+: 29.24 грн500+: 27.91 грн1000+: 26.93 грн2500+: 25.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD4030BEE4 | 429 | від 125.9 грн 1+: 125.9 грн10+: 76.94 грн25+: 64.35 грн100+: 48.75 грн250+: 42.25 грн500+: 37 грн1000+: 23.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
